Skip Navigation Links
        Malatya Yemek  olarak aşağıda sizler için sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizi bulabilirsiniz. Farklı bir yemek servisi ihtiyacınız için bizimle iletşim 'e geçebilirsiniz.
Firmanız ne kadar büyük, çalışanlarınızın sayısı da ne kadar çok olursa olsun, gerekli kapasiteye sahip olan yemek firmamız, bir çok çeşit ve zengin menüsü ile her şirketin isteklerine uygun yemek listesi çıkarmaktadır.
PAKET YEMEK HİZMETİ TAŞIMA YEMEK SERVİSİ MEVLÜT YEMEKLERİ
Her catering şirketi tabldot yemek hizmetini personel sayısı fazla olan işyerlerine vermek ister. Çünkü sektörümüzde az sayıda personel çalıştıran işyerlerine hizmet vermek zarar gibi  görülür.   Tüm bunlara karşın, yılların verdiği tecrübe ile buna bir çözüm bulduk ve paket yemek hizmeti vermeye başladık. Artık işyerinizdeki çalışan personel sayınız kaç olursa güzergahımız olsun,  dahilinde olan her yere paket yemek servisi veriyoruz. İşletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan olmaması durumunda çözümü yine Malatya Yemek üretiyor. Merkez mutfağımızda en kaliteli malzemeler ile en hijyenik şartlarda ürettiğimiz yemekleri müşterilerimizin istediği saatte işletmelerine ulaştırıyor ve servisini sağlıyoruz. Mevlüt gibi özel günlerinizde yemek yapmaya zamanınız yok veya çok sayıda davetli yüzünden o kadar yemeği nasıl yapacağız mı diyorsunuz? Bizimle bir gün önceden iletişime geçin, istediğiniz miktarda sıcak yemeği kapınıza getiriyoruz.DÜĞÜN YEMEKLERİ CENAZE YEMEKLERİ KANTİN VE OKUL YEMEKLERİ

Düğün yemeği konusunda kendimizi geliştirerek, hayatınızdaki en özel ama en telaşlı günlerden biri olan düğünlerde de sizlere yemek hizmeti vermeye başladık.

Malatya Yemek olarak sadece mutlu günlerinizde değil, cenaze gibi zor ve acılı günlerinizde de sizlere verdiğimiz yemek hizmeti ile daima yanınızdayız.

Malatya'daki tüm okullara, kantinlere sıcak yemek! Komple mutfak ve yemekhanenizi bize teslim edin, kafanız rahat olsun. Çocuklarımız sağlıklı ve düzenli beslensin..


 
TABLDOT YEMEK HİZMETİ YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ  
Tabldot yemek hizmeti, firma tarafından belirlenmiş belirli ve seçmesiz yemeklerin çalışanlarına sunulduğu bir hizmettir. Yerinde yemek üretimi, profesyonel personelimiz ile şirketinizde mutfağınızı kurup, profesyonel aşçılarımız ile her gün en kaliteli lezzeti yerinde üretme hizmetimizdir
HİZMETLERİMİZ TEDARİKÇİLERİMİZ İLETİŞİM
-Taşıma Yemek        
-Tabldot Yemek         
-Catering Hizmeti       
-Yerinde Üretim Hizmeti
-Paketleme
-Servis Ve Dağıtım
-Knorr                     
-Ülker                    
-Gerçek Ekmek            
-Orkide Sıvı Yağ
-Naturel Sızma Zeytinyağı 
-Enerji Gıda                         
MALATYA YEMEK FABRİKASI LTD. ŞTİ.
Şiroğlu Sanayi Sitesi No:9/H Yeşilyurt/MALATYA
TEL:(0422) 336 36 02


TÜM HAKKI SAKLIDIR©CROPYGHİT

TASARIM:HÜNKAR  ÖZDEMİR
TEL:0534 258 23 33